[E3 2014] Nintendo chwali się nową częścią The Legend of Zelda na Wii U. Ale nie tylko!

0 komentarzy

Konferencja Nintendo na tegorocznych targach E3 naprawdę pokazała sporo interesujących nowości.

Po pierwsze nową Zeldę w której główny bohater posługuje się łukiem. Gra ma zawitać na Wii U już w przyszłym roku. Oby producent dotrzymał słowa. Na pocieszenie warto wspomnieć, że to co możemy oglądać na najnowszym zwiastunie nowej Zeldy, to fragment pochodzący bezpośrednio z gry. Nie jest to więc render specjalnie przygotowany na pokaz.

To oczywiście nie wszystkie nowości. Zapowiedziane zostało także Mario Maker, czyli coś bardziej na zasadzie programu do tworzenia poziomów w Mario. Oczywiście tych dwuwymiarowych – klasycznych. Dodatkowo znalazło się coś dla fanów dinozaura Yoshiego, czyli Yoshi’s Wooly World – kolejna świetnie zapowiadająca się platformówka od Nintendo. Żeby tego było mało, podczas konferencji Nintendo mogliśmy zobaczyć również inną maskotkę wielkiego N – Kirby’ego w Kirby and the Rainbow Curse! Zobaczcie poniżej wszystkie najważniejsze filmiki z konferencji Nintendo. Naprawdę warto!

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się