Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Od dzisiaj możesz za darmo sprawdzić Ghost Recon Wildlands

Przypominamy, że Ubisoft organizuje darmowy weekend z Ghost Recon Wildlands, podczas którego można się dorwać nawet do najnowszej zawartości.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji posmakować w Ghost Recon Wildlands, być może teraz skorzystacie z szansy. Gracze będą mieli bezpłatny, pełny dostęp do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands w ciągu nadchodzącego bezpłatnego weekendu, który odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia 2018 r.

Bezpłatny weekend będzie dostępny na wszystkich platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC) i da nowym graczom możliwość wypróbowania całej zawartości – od głównej kampanii, przez tryb PvP Ghost War i misję Predator, aż po Special Operation I.

Gry w Biedronce – pełna lista i ceny. PC, PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360

Warto dodać, że 10 kwietnia w Ghost Recon Wildlands pojawiło się mnóstwo zawartości Splinter Cell na wyłączność, a także tryb PvP Ghost War, nowa misja PvE, unikatowe elementy personalizacji oraz nowa klasa PvP Ghost War. Gracze mogą walczyć u boku Sama Fishera, kultowej postaci z docenionej przez krytyków serii gier szpiegowskich Tom Clancy’s Splinter Cell i pomóc mu zaliczyć nową misję infiltracji wysokiego ryzyka, w realiach fikcyjnej Boliwii w przyszłości. Wszystkie szczegóły znajdziecie w tej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%