Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Dziś startują beta testy The Crew

Jest szansa, żeby przetestować grę przed premierą.

Posiadacze PC od dziś mogą zapisywać się na testy beta wersji The Crew. W tym celu wystarczy zalogować się na tej stronie za pomocą danych konta Uplay. W razie jego braku, można go szybko założyć także na wymienionej witrynie.

Ubisoft niestety nie podało więcej szczegółów dotyczących wersji beta The Crew. Nie jest więc jasne jak długo potrwają testy oraz czy podobna wersja trafi na PlayStation 4 lub Xboksa One. Niemniej jednak, producent szuka chętnych do testów, którzy pomogą wyłapać błędy w The Crew.

Premiera The Crew już 13 listopada tego roku w Polsce. Gra trafi na PC, PS4 oraz Xboksa One. Z pewnością będzie to produkcja dla fanów gier samochodowych, którzy lubią się ścigać w otwartym świecie. A twórcy The Crew w takich grach mają akurat spore doświadczenie. Część nowego studia odpowiedzialnego za The Crew, czyli Ivory Tower, pracowało wcześniej nad Test Drive Unlimited.

Zwiastun The Crew:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się