Dziś nowy Sonic ląduje na rynku

Co oferuje najnowsza produkcja z niebieskim jeżem?

Cenega informuje, że dziś ma miejsce premiera gry Sonic Forces. Nowa część kultowej serii gier platformowych ukazała się na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Gra została wydana z aktualizacją dnia pierwszego, zawierającą liczne usprawnienia, w tym zmiany w systemie pierścieni, które pozwalają graczom ponownie zebrać pierścienie po odniesieniu obrażeń. Jest to pierwsza gra z Sonikiem, zlokalizowana na język polski. Edycja premierowa zawiera 4 unikatowe karty z grafikami oraz DLC z kostiumami dla własnego bohatera z kultowych gier SEGA – Jet Set Radio, Super Monkey Ball, NiGHTS, Persona 5 i PuyoPuyo i dostępna będzie przez ograniczony czas.

10 premier nowego tygodnia. Darmowy South Park, powrót Need for Speed, hit z PS4 na PC i wiele więcej!

W Sonic Forces, gracze przebijają się z ogromną prędkością przez zrujnowany świat jako współczesny Sonic, katapultują się z niebezpiecznych platform jako klasyczny Sonic i używają potężnych nowych gadżetów jako własna, personalizowana postać. W trakcie bitew spotkają kultowych wrogów i potężnych nowych złoczyńców, takich jak dr Eggman, Zavok czy Metal Sonic. Całość zakończy się starciem z najpotężniejszym jak dotąd wrogiem Sonica – Infinite.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: