Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Od dziś hity na PlayStation 4 w bardzo niskich cenach!

Zobaczcie co można dostać w niskich cenach.

Od dziś powraca Days of Play – wydarzenie dzięki któremu gracze mogą kupić gry, sprzęt i usługi PlayStation w atrakcyjnych cenach. Rozpoczynająca się właśnie wyprzedaż potrwa do 18 czerwca. Będzie dostępna na całym świecie, a jednym z jej najważniejszych elementów będzie oferta na nową, limitowaną edycję PlayStation 4 Days of Play.

W ramach wyprzedaży PlayStation Store oferuje duże zniżki na najpopularniejsze, ekskluzywne tytuły gier od Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios:

God Of War 209 zł
Gran Turismo Sport 79 zł
Shadow of the Colossus 79 zł
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo 79 zł
Horizon Complete Edition 124 zł
Uncharted 4 79 zł
Horizon Zero Dawn 79 zł

W atrakcyjnych cenach będą dostępne także gry: Farpoint, VR Worlds i Starblood Arena (SIE WWS). Inne atrakcyjne oferty obejmują: gry na PS4, urządzenia peryferyjne, w tym szeroki wybór kontrolerów DUALSHOCK 4 oraz bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Platinum oraz Gold. Dostępna będzie również zniżka na usługę PlayStation Plus (PS Plus).

Źródło: Sony

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%