Dwie części Serious Sama powracają w odświeżonej wersji w ramach Steam Early Access

0 komentarzy

Usprawniona edycja zatytułowana Serious Sam: Revolution tworzona jest z myślą o komputerach klasy PC.

Co ciekawe za remake (obejmujący pierwszą i drugą odsłonę) zabrali się fani, którzy otrzymali zgodę od twórców z chorwackiego Croteam by doszlifować szereg elementów w niezapomnianej serii i wydać produkcję na nowo. Na pewno odnowiona zostanie oprawa wizualna (m. in. poinformowano o wsparciu dla shaderów).

Patrząc na udostępnione wideo nie należy się jednak spodziewać przełomu. Nie zapomnijmy, że siłę Poważnego Sama stanowiła nade wszystko wysoka grywalność i specyficzne poczucie humoru głównego bohatera. O ile grafika zostanie w pewnym stopniu ulepszona, to największe zmiany tyczyć się będą zawartości. Pojawią się nowe poziomy dostępne w kampanii, dodatkowe uzbrojenie bądź niedostępne wcześniej tryby rozgrywki.

Gracze posiadający już wydanie Serious Sam Classics, które również stawiało sobie za cel udoskonalenie kultowego FPS’a, będą mogli pobrać grę ze Steama za darmo. W przeciwnym wypadku zapoznanie się z tytułem dzięki usłudze Wczesnego Dostępu kosztować nas będzie 4,49 euro. Co ważne tytuł ruszy również na 64-bitowych systemach operacyjnych.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się