Gra za darmo na Steam, do tego 4 dodatki. Zostań kosmicznym wyrzutkiem

Steam - ruszyła wyprzedaż gier Electronic Arts. Co w promocji?
Gry za darmo Newsy PC

Z okazji specjalnej wyprzedaży Endless Summer, na Steamie możecie odebrać za darmo grę Dungeon of The Endless.

Trzecia gra w autorskim uniwersum Amplitude to specyficzny miks gatunków. Znajdziemy tutaj zarówno elementy klasycznego roguelike’a, jak i tower defence. Całość jest okraszona pixelartową grafiką. Oś fabularna produkcji kręci się wokół rozbitków kosmicznego statku, którzy próbują wydostać się na powierzchnię planety.

W tej podróży towarzyszyć nam będzie energetyczny kryształ – jedyna część, jaką udało się uratować ze zniszczonego statku. W trakcie gry i podczas walk zdobywamy cenny pył, który pełni jednocześnie rolę waluty i energii do zasilania budowanych przez nas mechanizmów. Akcja dzieje się w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą, lecz produkcja ma turowe naleciałości. W trakcie rozgrywki sami decydujemy, otwieramy kolejne pomieszczenia, aktywując kolejne “tury” i nadciągające fale przeciwników. Zdobyte w trakcie walki i eksploracji punkty możemy przeznaczyć na rozwój bohaterów oraz zabezpieczenie odkrytych pomieszczeń.

Gra za darmo na Steam. Tutaj pobierzesz Dungeon of The Endless

Co ciekawe, wraz z podstawową wersją gry, twórcy udostępnili całkowicie za darmo zestaw 4 dodatków do produkcji.

Poza DotE, w ramach wydarzenia możecie także zakupić inne produkcje z serii Endless w promocyjnych cenach. Tytuł jest dostępny bezpłatnie na Steam do 27 lipca do godziny 19:00.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie