dualsense nowe kolory
0 komentarzy

Nowe kolory DualSense w przedsprzedaży w niektórych regionach

Nowe warianty kolorystyczne DualSense dostępne są w pre-orderze. Niestety, wciąż nie ma oficjalnych informacji na temat ich premiery w Polsce.

Na to czekali wszyscy gracze PS5, choć Polacy zaczekają zapewne trochę dłużej.

DualSense w nowych kolorach

Jak widzimy w oficjalnym sklepie Amazona w Wielkiej Brytanii – nowe warianty DualSense są dostępne w sprzedaży, a ich wysyłka rozpocznie się 14 stycznia, więc w tym tygodniu. Zamówienia można było składać już jakiś czas temu – teraz jednak pobierane są opłaty, więc ich premiera raczej nie jest zagrożona. Problem w tym, że o możliwości ich kupna w Polsce wciąż nie wiemy zbyt wiele. W UK wyceniono je na 64,99 funtów, czyli około 353 złote.

Co ciekawe, nie tylko kontrolery w końcu pojawią się w nowych wersjach kolorystycznych. Miesiąc temu Sony potwierdziło, iż upragnieni koloru gracze mogą liczyć także na panele boczne do konsoli. Wielu fanów czekało na to w zasadzie od premiery urządzenia. Niestety, na temat paneli wiadomo jedynie to, że pojawić się mają w sprzedaży w styczniu.

Dostępne do zamówienia pady to wersje Nova Pink i Starlight Blue. Jest jeszcze trzecia – Galactic Purple, którą nabyć będzie można wyłącznie w PS Direct. I tutaj też nie mamy dobrych wieści – choć sklep jest już dostępny w Europie, wciąż niewiele wiemy na temat jego zawitania do Polski.

Jak widzimy powyżej – nowe kolory można było podziwiać na żywo w trakcie targów CES 2022. Wyglądają naprawdę nieźle. Mimo wszystko spodziewam się, że największe zainteresowanie budzić będzie czarna wersja, do której zresztą już przywykliśmy za sprawą praktycznie każdego poprzedniego sprzętu od Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się