PS5 dostanie w końcu kolorowe panele boczne. Nowe wersje DualSense w drodze

panele kolorowe do ps5
PS5

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się oczekiwana informacja. Zapowiedziano oficjalne, wymienne panele do PS5 oraz nowe kolory DualSense.

Białe „plejstejszyn” to już przeżytek! Serca graczy skradną nowe wersje.

PS5 – wymienne panele i nowe DualSense

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja, o jakiej zapewne marzyło wielu graczy zmęczonych już swoim „zwykłym” modelu w białej wersji kolorystycznej. No i nowe DualSense! Choć już wcześniej zapowiedziano dodatkowe wersje padów, teraz wiemy, iż pojawi się ich więcej.

Walka o panele boczne konsoli trwa, ale Sony stwierdziło, że w końcu zdradzi nam, co planuje. W sprzedaży, począwszy od stycznia 2022 roku, pojawią się nowe modele DualSense w dodatkowych barwach:

  • Nova Pink;
  • Starlight Blue;
  • Galactic Purple.

Jakby tego było mało, marzenie graczy się ziściło: Sony zapowiada kolorystyczne wersje paneli bocznych. Zapowiedziano następujące warianty:

  • Midnight Black;
  • Cosmic Red;
  • Nova Pink;
  • Starlight Blue;
  • Galactic Purple.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dopasować pod ten sam kolor zarówno DualSense, jak i całą konsolę albo pobawić się ich mieszaniem. Sony zapowiada również, że instalacja paneli będzie bajecznie prosta – wystarczy wysunąć białą wersję i na jej miejsce zamontować nowy model. Nowe modele mają być dostępne zarówno dla wersji z czytnikiem Blu-ray, jak i Digital Edition.

Problem w tym, że polscy gracze będą musieli obejść się smakiem albo sprowadzić wymarzony kolor zza granicy. Na początku 2022 roku panele i DualSense mają zadebiutować w różnych regionach, ale próżno na liście szukać Polski. Jednak spokojnie! Japoński gigant wyjaśnia, że z czasem produkty dotrą do wszystkich pozostałych miejsc. No, oby jak najszybciej!

Modele paneli wyceniono na 54,99 USD, czyli, gdy już pojawią się u nas, mogą kosztować nawet ponad 200 złotych… sporo.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie