DriveClub ma nową datę premiery

Wszystko wskazuje na to, że długo oczekiwana gra od Evolution Studios jednak się ukaże.

Pozycja powinna zostać wydana 8 października. Osoby śledzące historię omawianych wyścigów zapewne pamiętają, że gra pierwotnie miała pojawić się na rynku wraz z premierą PS4. Wszyscy subskrybenci PlayStation Plus mieli natomiast otrzymać dostęp do okrojonej wersji tytułu. W marcu natomiast Scott Rodhe z Sony poinformował, że tytuł musi przejść gruntowne zmiany i czeka go szereg modyfikacji.


Zwiastun, który w dniu dzisiejszym został udostępniony nie mówi nic o zapowiadanych zmianach. Możemy za to popodziwiać piękne krajobrazy i samochody, cieszące oczy sporą ilością detali. Wiele wskazuje jednak na to, że dotychczas silnie akcentowany aspekt społecznościowy nie zostanie zarzucony. To właśnie toczenie pojedynków ze znajomymi czy też przynależność do klubu kierowców, miały stanowić rdzeń rozgrywki. Reżyser gry Paul Rustchynski zapowiada, iż jutro usłyszymy więcej informacji o tytule z którym gracze wiążą spore nadzieje.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet