Dragon’s Dogma 2 to nie gra dla dzieci. PEGI zdradza datę premiery, a twórcy zapraszają na pokaz

Dragon’s Dogma 2
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Gra Dragon’s Dogma 2 otrzymała oficjalną ocenę PEGI. Nadchodzące RPG od Capcomu będzie grą dla dorosłych. To jednak nie koniec nowości, bo twórcy zaprosili graczy do obejrzenia aż 15-minutowego materiału z rozgrywki. Ukaże się w sieci już niedługo!

Dragon’s Dogma 2 nadchodzi

Dragon’s Dogma 2 jest od kilku lat w fazie produkcji. Przez ten czas nie mieliśmy zbyt wielu okazji do poznania szczegółów gry. Wiemy, że będzie fantastyczny świat, potwory, ciekawy model walki i… brutalność. W sieci pojawiła się ogłoszona niedawno oficjalna ocena wystawiona w systemie PEGI. Nadchodzący tytuł od Capcomu to gra dla dorosłych — tytuł otrzymał ocenę 18+, tym samym nie zabraknie w niej przemocy.

Poza oznaczeniem wiekowym, we wpisie PEGI znalazła się też… data premiery. Według tego gra miałaby się ukazać na rynku 22 marca 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Ostatecznie zostało to usunięte i nie wiadomo, czy mowa o pomyłce, czy zbyt szybkim zdradzeniem szczegółów.

No dobra, a gdzie fakty? Okazuje się, że choć dziś jeszcze ich nie ma, to już niedługo zobaczymy coś nowego. Twórcy gry postanowili zaprosić fanów na oficjalny pokaz rozgrywki, który będzie trwał aż 15 minut w formie wideo. Wydarzenie zaplanowano na 28 listopada na godzinę 22:00 czasu polskiego.

Będziecie oglądać pokaz?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie