Dragon Age: Straszliwy Wilk na nowym zwiastunie. Znane postacie powracają

Dragon Age: Straszliwy Wilk na nowym zwiastunie
Newsy PC PS5 Xbox Series

Electronic Arts zaprezentowało nowy zwiastun Dragon Age: Straszliwy Wilk. Materiał nie jest ani długi, ani zbyt konkretny, ale to zawsze coś nowego z oczekiwanej gry.

Odkąd nowe Dragon Age dostało oficjalny polski podtytuł, staram się udawać, że go jednak nie ma. W końcu zaakceptowałem nieuniknione i do nowej produkcji zwracać się będę właśnie w ten sposób. Tym razem piszę o tym w stosunku do nowego materiału wideo, który właśnie zadebiutował w sieci. BioWare podzieliło się króciutkim i mało konkretnym zwiastunem gry.

Dragon Age: Straszliwy Wilk na nowym materiale

Materiał skupia się na znanym fanom Solasie, którego mogliśmy poznać m.in. dzięki Inkwizycji. Jest on uważany za starożytnego elfickiego boga, który ma potężną moc. Inni zaś mają go zdrajcę ludu, ale pewne jest to, że będzie on głównym antagonistą tej części. O jego istotnej fabularnie roli przypomina nam Varric Tethras w roli narratora.

Króciutkie wideo nie pokazuje praktycznie nic, bo jest jedynie rysowanym obrazkiem 2D, w którym Varric opowiada jak istotna jest rola Solasa. Mamy jednak potwierdzenie, że Varric faktycznie do gry powróci. To bardzo dobra wiadomość, bo jednak wcześniej był on jednym z ulubieńców graczy. Niestety, więcej szczegółów się nie dowiedzieliśmy, no ale cóż… Pozostaje czekać!

Przy okazji obchodów Dragon Age Day BioWare przypomniało nam również o Dragon Age: Absolution, które ma zadebiutować na Netflix już za parę dni, bo 9 grudnia. Produkcja ma potencjał na powtórzenie sukcesu m.in. Cyberpunk Edgerunners oraz Castlevania. Poniżej znajdziecie poprzedni zwiastun serialu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie