Dragon Age 4 – premiera odległa, zapowiedź na The Game Awards 2018

Jeszcze w tym tygodniu mamy poznać pierwsze szczegóły dotyczące Dragon Age 4, wynika z nieoficjalnych doniesień. Data premiery jest jednak daleko na horyzoncie.

Przypuszczenia, jakoby Dragon Age 4 (tytuł umowny) miało zostać zapowiedziane podczas The Game Awards 2018, zdają się potwierdzać. Według źródeł serwisu VentureBeat, BioWare pokaże w trakcie gali nową odsłonę Dragon Age, lecz jeszcze nie wiadomo, czy będzie to pełnoprawna odsłona czy np. mobilny spin-off.

Dragon Age 4 – premiera najwcześniej za trzy lata

Wspomniany portal donosi, że zgodnie ze zdobytą wiedzą, premiera Dragon Age 4 jest bardzo odległa i możemy się jej spodziewać najwcześniej za trzy lata. Co do samej nazwy gry, Dragon Age 4 nie jest pewne. Ponoć produkcja nie posiada jeszcze ostatecznego tytułu, choć do samej imprezy może się to zmienić i pewne decyzje zostaną w tej kwestii podjęte.

Dlaczego tak długo będziemy musieli czekać na kolejnego przedstawiciela serii Dragon Age? Pamiętajcie, że BioWare ma teraz pełne ręce roboty przy Anthem. Kooperacyjna strzelanka ma pojawić się na rynku 22 lutego 2019 roku i dopiero po tym deweloper będzie mógł przerzucić moce przerobowe na Dragon Age 4.

The Game Awards 2018 jest zaplanowane na 7 grudnia i wówczas dowiemy się, czy rewelacje od VentureBeat się sprawdzą.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.