Dodatki do Watch Dogs 2 – darmowy tryb, kooperacja dla czterech graczy oraz DLC “No Compromise”

Co dostaniemy i kiedy?

Ubisoft przedstawia plany na nadchodzące miesiące dla Watch Dogs 2. Gra doczeka się na przestrzeni najbliższych trzech miesięcy naprawdę sporej dawki nowej zawartości.

Na początek posiadacze PlayStation 4 otrzymają DLC zawierające m.in. questy fabularne. Dodatek zatytułowano No Compromise i zadebiutuje on na sprzecie od Sony 18 kwietnia. Jeśli gracie na komputerach PC lub konsoli Xbox One, również będziecie mogli go kupić, lecz dołączycie do zabawy dopiero miesiąc później, od 18 maja.

No Compromise to przede wszystkim mała kampania fabularna, w której nasz bohater stanie naprzeciwko rosyjskiej mafii. Oprócz tego DLC zawiera sześć nowych prób czasowych z tablicą rankingową, dodatkowe elementy ubioru czy kolejne bronie.

Kwietniowa aktualizacja to również darmowa zawartość, z nowym trybem Showd0wn na czele. To kooperacyjny tryb rozgrywki, który według wcześniejszych planów miał być częścią płatnego DLC No Compromise. Ubisoft zdecydował jednak ostatecznie, że dostaniemy go za free. Podczas takiej zabawy weźmiemy udział w walce „2 na 2” w 15 różnych lokacjach miasta San Francisco. Kwietniowy update to również nowy event z opancerzoną ciężarówką w roli głównej, która będzie się pojawiać w różnych częściach mapy. Naszym zadaniem będzie włamanie się do auta oraz jednoczesne odpieranie ataku ze strony ochroniarzy samochodu. Wśród darmowej zawartości nie zabraknie też nowych ciuchów, kolejnych typów wyścigów w sieci oraz karabinu paintballowego, którym można na jakiś czas oślepić przeciwnika.

W maju Watch Dogs 2 wzbogaci się z kolei o darmową aktualizację wprowadzającą nieco poprawek do rozgrywki, a w czerwcu czeka nas ciekawa nowość – kooperacja do czterech osób, podczas której mamy razem ze znajomymi eksplorować miasto i brać udział w różnych aktywnościach. Szczegółów nie ujawniono.

Poniżej wrzucamy pełną rozpiskę nadchodzących atrakcji:

Watch Dogs 2

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.