Dodatki do The Division – Najazd, Konflikt, Podziemie, Przetrwanie, Ostatni Bastion

Ubisoft przedstawia darmowe oraz płatne DLC, które trafią do Tom Clancy’s The Division.

Już 8 marca posiadacze PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One rozpoczną walkę w szeregach tytułowej Dywizji. Ubisoft planuje jednak sporo dodatkowej zawartości, którą przedstawiono na poniższym zwiastunie.


Pierwszy dodatek – Najazd – trafi do nas już w kwietniu i będzie darmowy. Wraz z nim dostaniemy rajdy dla osób, które przejdą już główną fabułę, a jeszcze będzie im mało. Odwiedzimy nowe lokacje, w których zmierzymy się z naprawdę mocarnym wrogiem. Warto jednak podjąć wyzwanie, ponieważ za wygrane czekają na nas ciekawe przedmioty. Zdobyty ekwipunek będziemy mogli również wymieniać pomiędzy członkami naszej czteroosobowej grupy.

Maj przyniesie ze sobą darmowy dodatek Konflikt. Wiemy o nim tyle, że zmieni styl gry w Strefie Cienia oraz wprowadzi kolejny Najazd na kultowym Rondzie Kolumba.

Dalej mamy DLC nazwane Podziemie, za które będziemy już musieli zapłacić. Dodatek przeniesie nas do tuneli pod miastem.

Latem tego roku The Division wzbogaci się natomiast o DLC Przetrwanie. Ta zawartość również nie będzie darmowa i jeśli zechcemy po nią sięgnąć, będziemy musieli jak najdłużej utrzymać się przy życiu, zbierając ekwipunek oraz zaopatrzenie.

Na koniec mamy płatny Ostatni Bastion. Tutaj przyjdzie man odpierać ataki wrogów, współpracując z innymi graczami. DLC ma przywędrować do nas zimą tego roku.

Dodatki do The Division będziemy mogli kupować oddzielnie, lub otrzymamy je w ramach przepustki sezonowej.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet