Dodatki do Anthem. Gra miesiąc po premierze bardziej ekstremalna

BioWare ujawnia plany dotyczące wsparcia Anthem po premierze. Już w marcu możemy spodziewać się pierwszej ciekawej zawartości.

Deweloper opublikował grafikę przedstawiającą w ogólnym zarysie najbliższą przyszłość Anthem. Jeśli kupicie grę, już po miesiącu dostaniecie porządna dawkę nowości.

Dodatki do Anthem – plany na przyszłość

Ujawnione plany zakładają wydanie trzech dodatków do Antchem. Pierwszy z nich – nazwany Echoes of Reality – pojawi się w marcu i przyniesie ze sobą ekstremalne warunki pogodowe oraz wydarzenia, które pozwolą odblokować nowe lokacje oraz przeciwników w grze. Na tym jednak nie koniec. Marcowy dodatek do Antchem to również nowe nagrody, tablice wyników, gildie, nowa Twierdza, ulepszenia do pancerzy naszych bohaterów, nowe misje i rozwinięty system progresji.

Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie dodatek Echoes of Reality do Antchem ujrzy światło dzienne. BioWare nie ujawniło też nazw oraz zawartości kolejnych dwóch rozszerzeń.

Pamiętajcie, że data premiery Antchem została zaplanowana na 22 lutego. Tytuł wskoczy wówczas na dyski twarde naszych komputerów PC lub konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Dodatki do Anthem

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.