Assassin’s Creed: Rogue już oficjalnie na PS3 i Xboksa 360 [Aktualizacja#2]

Jeszcze kilka godzin temu to była jedynie plotka. Teraz Ubisoft ją potwierdza i zdradza kolejne informacje. Wiemy nawet, co znajdzie się w edycji kolekcjonerskiej!

[Aktualizacja #2]

Okazało się, że Assassin’s Creed: Rogue będzie pozbawione trybu sieciowego. Twierdzą tak przynajmniej dziennikarze serwisu Gam Informer. Według ich informacji twórcy przygotowują jedynie rozgrywkę dla pojedynczego gracza. Przypominamy, że wypuszczane od czterech lat tytuły o Assassynach zawsze posiadały sieciowy tryb multi.


[Aktualizacja #1]

Assassin’s Creed: Rogue pozwoli nam wcielić się w postać Templariusza. Shaya Patrick Cormac, bo o nim mowa, został zdradzony i zamierza teraz zemścić się na byłych towarzyszach broni.

Jak pisaliśmy wcześniej, podczas rozgrywki będzie żegluga statkiem, a fale skierują nas na wody Północnego Atlantyku.

Fabuła Assassin’s Creed: Rogue obejmie okres pomiędzy historią przedstawioną w Assassin’s Creed III, a Assassin’s Creed IV: Black Flag. Studio Ubisoft zdradziło ponadto, że Rouge w pewien sposób nawiąże do Unity, która zmierza na PS4, Xboksa One i PC.

Data premiery Assassin’s Creed: Rogue została ustalona na 11 listopada. Tytuł, który powstaje w studio Ubisoft Sofia, jest dedykowany jedynie konsolom poprzedniej generacji, czyli PlayStation 3 i Xbox 360.

Producent przedstawił nawet edycję kolekcjonerską, w której znajdziecie – oprócz płytki z grą –  DLC z dodatkowymi misjami, soundtrack oraz artbook. Wszystko zostanie zamknięte w specjalnym pudełeczku.

assassins-creed-rouge-colle
Zobaczyliśmy również pierwszy zwiastun Assassin’s Creed: Rogue w porządnej wersji. Wcześniejszy był nagrywany z kamery. Zapraszamy do oglądania. Pod filmikiem znajdziecie dodatkowo świeżą galerię z gry (również jej okładkę!)

Assassin’s Creed: Rogue – pierwszy zwiastun

 Assassin’s Creed: Rogue – galeria

[Oryginalna wiadomość]

Pozycja zadebiutuje zarówno na konsolach VII generacji, a więc PlayStation 3 oraz Xboksie 360 jak i komputerach osobistych PC.

Data premiery została ustalona na dzień 11 listopada bieżącego roku. Być może niektórzy z Was pamiętają ów tytuł pod nazwą Assassin’s Creed: Comet, ale jak wspominaliśmy, zdecydowano się przemianować grę na Rouge.

Po forach spekuluje się, że posiadacze next-genów, czyli Xboksa One i PS4, otrzymają w przyszłości wspomnianą edycję w odświeżonej wersji.

Nie wiadomo jeszcze, w jakich realiach rozegra się fabuła Assassin’s Creed: Rogue. Na podstawie poniższych materiałów możemy jednak wywnioskować, że odwiedzimy strefę podbiegunową, a żegluga stanie się ważnym elementem. Jeden z członków zakonu Templariuszy stanie się natomiast bohaterem Rouge, którym pokierujemy, albo naszym głównym wrogiem.

Zapraszamy również do zapoznania się z materiałem video Assassin’s Creed: Rogue. Radzimy zrobić to jak najszybciej, ponieważ linki prowadzące do niego już kilkukrotnie były usuwane z sieci.

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet