DLC Podziemie do The Division – wyciekła data premiery

Wraz z nią w sieci pojawił się konkretny termin, od kiedy będziemy mogli pobrać dodatek na dysk twardy w ramach opcji pre-load.

Ubisoft obiecał, że kolejne rozszerzenie do The Division – które otrzymało nazwę Podziemie (Underground) – zadebiutuje w czerwcu. Nie ujawniono jednak oficjalnie, kiedy dokładnie to nastąpi.


Nieoficjalnie wszystko jednak wiadomo, dzięki niemieckiej oraz brytyjskiej stronie Amazon. Sklep opublikował kartę dodatku Podziemie, z której wynika, że posiadacze konsoli Xbox One będą mogli zacząć pobierać pliki z DLC na dyski twarde od 25 czerwca. Data premiery dodatku została natomiast ustalona na 28 czerwca, czyli trzy dni po udostępnieniu opcji pre-load.

Dlaczego mowa jedynie o rozszerzeniu w wersji na sprzęt Microsoftu? Ponieważ DLC otrzyma miesięczną ekskluzywność dla tej konsoli, zatem jeśli gracie w The Division na PC lub PlayStation 4, powinniście spodziewać się nowej zawartości dopiero pod koniec lipca.

Oczywiście traktujcie powyższe informacje w ramach plotki. Choć jest wielce prawdopodobne, że Amazon opublikował prawdziwe daty, lepiej zawsze poczekać na oficjalny komunikat od Ubisoftu.

The Division - DLC Underground
The Division – DLC Underground

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

36 Shares
Share36
+1
Tweet