DLC do Just Cause 3 – Rico ponownie ruszy na wojnę

Poznaliśmy szczegóły pierwszego dużego dodatku do Just Cause 3 oraz nazwy kolejnych rozszerzeń.

Przepustka sezonowa do Just Cause 3 zaoferuje trzy DLC, które przeniosą akcję na morze, w powietrze oraz na ląd. Season pass został wyceniony na 25 euro (około 110 zł) i jeśli się w niego zaopatrzymy, każdy z dodatków otrzymamy tydzień przed innymi graczami. Oczywiście można darować sobie przepustkę i kupować dodatki oddzielnie. Wówczas wyjdzie jednak drożej, no i tydzień czekania dłużej…

Pierwsze z ujawnionych DLC otrzyma nazwę Sky Fortress i zadebiutuje w marcu. Cena została ustalona na 12 euro (około 53 zł). Jak sama nazwa rozszerzenia zdradza, Rico będzie musiał udać się na spotkanie latającej fortecy i zrobić to, co potrafi najlepiej – wysadzić wszystko, co się rusza.

Nasz bohater otrzyma nowe gadżety – np. napęd rakietowy i działko na ramieniu – oraz będzie mógł rozbudować swój wingsuit.

Według Avalanche Studios, dodatek Sky Fortress dostarczy nam zabawy na około 3-4 godziny. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze screeny z rozszerzenia oraz jego zwiastun.

O kolejnych dwóch DLC niestety wiele nie wiadomo. Land Mech Assault rozegra się na lądzie, gdzie powalczymy z ogromnym robotem, a jeśli chodzi o ostatnie DLC (morskie), znana jest jedynie jego nazwa – Bavarium Sea Heist.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.