Divinity: Grzech Pierworodny – powrót do klasyki RPG na nowym zwiastunie

Światowa data premiery tytułu została ustalona na 30 czerwca tego roku. Na polską wersję poczekamy nieco dłużej.

Divinity: Original Sin (Grzech Pierworodny), to prawdziwa gratka dla fanów zbierania magicznych przedmiotów i levelowania postaci. Rozgrywkę będziemy obserwować z rzutu izometrycznego, a walki poprowadzimy w systemie turowym.


Fabuła gry opowie o wydarzeniach, które miały miejsce przed tymi, które znamy z Divine Divinity. Tym razem wcielimy się w młodych Łowców Źródła, którzy odkryją, że łączy ich tajemnicza wieź.

Data premiery Divinity: Grzech Pierworodny została ustalona na ostatni dzień czerwca. Wówczas tytuł pojawi się na Steamie. Na pudełkowe wydanie gry w polskiej wersji poczekamy do 18 lipca. CD Projekt – dystrybutor tytułu w naszym kraju – planuje również polonizację edycji cyfrowej.

Za Divinity: Grzech Pierworodny odpowiadają panowie z Larian Studios. Dostaniemy tryb dla pojedynczego gracza, w którym pokierujemy maksymalnie czteroosobową drużyną. Będzie również dwuosobowy tryb kooperacji. Nie możecie się doczekać? Zobaczcie najnowszy trailer, który właśnie trafił do sieci.

Divinity: Original Sin – po wersji PC planowane są edycje pod Maca i Linuxa

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • vs

    Uwielbiam divine divinity, to najlepsze RPG w jakie grałam – bez zbędnego 3D, piękna grafika, mało udziwnień. Żałuję, że nie pogram w tą cześć – mój komp nada się prędzej do koszenia trawnika niż odpalenia tego cuda.

1 Shares
Share1
+1
Tweet