Gwiazda MCU negocjuje rolę w kontynuacji Diuny. Kogo zagra?

Florence Pugh w filmie Czarna Wdowa
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Florence Pugh, czyli znana z MCU Yelena Belova, prowadzi negocjacje w sprawie filmu Diuna 2.

Jak podaje portal Variety, gwiazda MCU jest w trakcie negocjacji w związku z rolą w drugiej części Diuny. Aktorka miałaby wcielić się w księżniczkę Irulan Corrino, czyli obiekt uczuć bohatera granego przez Timothée Chalameta.

To już ostatni dzwonek, by zatrudniać aktorów do dalszego ciągu Diuny. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się już tego lata, natomiast premierę wyznaczono na 20 października 2023 roku. Można się zatem spodziewać, że twórcom zależy, by jak najszybciej domknąć rozmowy z Florence Pugh.

Diuna 2 powita nie tylko nową aktorkę, ale również obsadę pierwszej części. Powrócą m.in. Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Zendaya, Javier Bardem, a także wspomniany już Chalamet. Za kamerą ponownie stanie Denis Villeneuve.

Jeśli nie załapaliście się na pierwszą część Diuny w kinach, film jest już dostępny na platformie HBO Max.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie