HBO Max już w Polsce. Co obejrzeć na nowej platformie?

HBO Max - te 30 świetnych i wartych uwagi pozycji wyleci już niebawem
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

Zgodnie z zapowiedziami od dziś platforma HBO Max jest dostępna w Polsce. Jakie filmy i seriale możecie tam znaleźć?

Dziś oficjalnie HBO GO zmieniło się w Polsce w HBO Max. Szeroka oferta filmów i seriali jest już dostępna dla polskich widzów i z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się poszczególnym propozycjom. Platforma zapewnia bowiem dostęp nie tylko do produkcji oryginalnych, ale także tych na licencji. Wśród tytułów znalazły się te pochodzące m.in. z Warner Bros., uniwersum DC oraz kolekcji Cartoon Network. Wybór jest naprawdę duży, zatem widzowie bez problemu powinni znaleźć coś dla siebie.

Już od dziś użytkownicy HBO Max mogą obejrzeć największe premiery kinowe ostatnich miesięcy. Na platformie czekają już m.in. Diuna, Matrix Zmartwychwstania czy Kosmiczny mecz: Nowa era. Docelowo mają tam trafić również produkcje Sony Pictures, czyli Uncharted, Venom czy Spider-Man: Bez drogi do domu. Jak na razie nie wiadomo jednak, kiedy będzie możliwość ich obejrzenia.

Do wyboru są również liczne seriale oryginalne HBO oraz HBO Max. Gra o tron, Czarnobyl, Euforia, Detektyw czy Mare z Easttown – to wszystko czeka już na polskich widzów.

Z okazji startu HBO Max w Polsce oraz 14 innych krajach spółka przygotowała promocję. Wystarczy zarejestrować się na platformie do końca marca, aby skorzystać z 33% rabatu na subskrypcję. Zniżka będzie obowiązywać tak długo, jak będziecie mieć ważny abonament HBO Max.

Co zamierzacie obejrzeć jako pierwsze?

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie