Dishonored 2 – gameplay, szczegóły i edycja kolekcjonerska

Specjalne wydanie gry można już zamawiać w przedsprzedaży.

Bethesda pokazała w końcu rozgrywkę z Dishonored 2, ujawniając przy okazji trochę szczegółów na temat produkcji. Jak czytamy na oficjalnej stronie dewelopera:


 • W Dishonored 2 gracze powrócą do Cesarstwa Wysp, ale tym razem przez większość rozgrywki przebywać będą w nowym miejscu. Dishonored 2 zaczyna się i kończy w Dunwall – szarym mieście przemysłowym z pierwszej części gry – ale większość wydarzeń rozgrywa się w Karnace, często zwanej Klejnotem Południa. Karnaca to Stolica Serkonos – wysuniętej najdalej na południe wyspy Cesarstwa – i oszałamiająca metropolia inspirowana regionem Morza Śródziemnego, a więc wprowadzająca zupełnie inną kulturę i styl.
 • W Dishonored 2 powraca Corvo Attano, ale tym razem nie jest sam. Teraz dołącza do niego jego córka, Emily Kaldwin.
 • Gracze zdecydują, czy chcą grać jako Emily, czy Corvo. Obie postacie posiadają własne, wyjątkowe moce nadprzyrodzone.
 • Ważnym elementem serii Dishonored są wybory i eksploracja, a Dishonored 2 robi kolejny duży krok w tym kierunku. Podejmowane decyzje są poważniejsze i rozgrywkę można prowadzić na różne sposoby. Istnieje wiele dróg przejścia każdej misji i wiele taktyk.
 • W grze pojawią się rozbudowane misje tematyczne.

Bethesda przedstawiła również edycję kolekcjonerską Dishonored 2, która jest już dostępna w przedsprzedaży w cenie 99,99 €. Co zawiera?

 • Replika maski Corvo Attano na podstawce. Odtworzona maska noszona przez Corvo w grze; wymiary 34 wys. x 15 szer. x 14 dł.
 • Replika pierścienia Emily Kaldwin w etui. Replika pierścienia, który można nosić, została stworzona ze stopu cynku i dołączono do niej wspaniałe ozdabiane etui w czarnym kolorze, wyściełane fioletowym aksamitem.
 • Kolorowy plakat propagandowy. Limitowany kolorowy plakat stworzony przez znane i nielubiane Biuro Propagandy Karnaki.
 • Tradycyjne kolekcjonerskie pudełko metalowe. Limitowane pudełko metalowe, dostępne tylko wraz z Dishonored 2 – Edycją kolekcjonerską, zostało ozdobione portretami cesarzowej Emily Kaldwin oraz Cesarskiego Obrońcy Corvo Attano.
 • Cyfrowy zestaw cesarskiego zabójcy. Zdobądź ekskluzywne kościane amulety, jak strzelecki fart czy łaska Pustki, i odkryj nowe informacje o świecie oraz dzieła sztuki. Podziwiaj starą serkonoską gitarę czy książkę „Do widzenia, Karnako – Pożegnanie muzyka”. Zestaw cesarskiego zabójcy zawiera również 500 monet, dzięki którym możesz nabyć nowy sprzęt oraz broń na czarnym rynku.
 • Dishonored: Definitive Edition. Ten wspaniały zestaw zawiera również cyfrową wersję gry Dishonored: Definitive Edition. Została ona odnowiona z myślą o konsolach obecnej generacji i zawiera pierwszą część uznanej produkcji, która zdobyła ponad 100 tytułów gry roku. Znajdziesz tu również wszystkie dodatki: Arsenał kroczącego przez Pustkę, Wyzwania miasta Dunwall, Nożownika z Dunwall i Czarownice z Brigmore.

Przypominamy, że Dishonored 2 zadebiutuje 11 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dishonored 2 - edycja kolekcjonerska
Dishonored 2 – edycja kolekcjonerska

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Kucyk

  Ale halo halo! Nigdzie nie jest potwierdzone, że Corvo jest ojcem Emily co to za niepotwierdzone info wrzucacie?

  • Informacja pochodzi z oficjalnej strony Bethesdy, więc jest jak najbardziej potwierdzona i z pewnego źródła.

24 Shares
Share24
+1
Tweet