Dishonored 2 – gameplay z kreatywnymi zabójstwami i pełna lista osiągnięć

Dishonored 2 – gameplay z kreatywnymi zabójstwami i pełna lista osiągnięć
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Wiele możliwości na pokonanie przeciwników.

Bethesda przedstawia kolejny fragment rozgrywki z Dishonored 2 oraz publikuje pełną listę osiągnięć, jakie podczas zabawy będziemy mogli zdobyć.

Zaczynamy od filmiku, na którym Emily i Corvo Attano demonstrują kilka spośród nieskończonych, zdawałoby się, kreatywnych połączeń nadnaturalnych umiejętności, oręża i gadżetów, dzięki którym eliminują swoich przeciwników.

Deweloperzy przypominają jednocześnie, że w Dishonored 2 ponownie odegramy rolę dysponującego nadprzyrodzoną mocą zabójcy. Wejdź w świat, w którym zderzają się ze sobą mistycyzm i uprzemysłowienie. Zdecydujesz się wcielić w rolę cesarzowej Emily Kaldwin czy może Cesarskiego Obrońcy, Corvo Attano? Przemkniesz się przez grę niezauważenie, skupisz się na brutalnym systemie walki, a może połączysz obie te metody? Jaką kombinację wyjątkowych mocy, gadżetów i rodzajów broni wykorzystasz do eliminacji wrogów? Fabułę kształtują Twoje decyzje, dzięki czemu każda z pieczołowicie opracowanych misji może zakończyć się naprawdę intrygująco – zachęca do swojej produkcji Bethesda.

Poznaliśmy również pełną listę osiągnięć z Dishonored 2, lecz ostrzegamy, że znajdują się na niej spoilery fabularne. Kto jednak chce mimo wszystko zobaczyć całość, niech przegląda poniższą grafikę:

Dishonored 2 osiągnięcia
Dishonored 2 osiągnięcia

Dishonored 2 – Corvo w pełnej krasie

Bethesda opublikowała kolejny zwiastun Dishonored 2, który tym razem skupia się na Corvo Attano. WDishonored 2 znowu wcielimy się w tego samego bohatera co w pierwszej odsłonie, z małym jednak wyjątkiem. Otóż gracze będą mogli również pokierować inną postacią – Emily Kaldwin.

Którą postać Wy wybierzecie? My zachęcamy do oglądania poniższego materiału, który być może ułatwi Wam wybór.

Walka w Dishonored 2 to nie przelewki

W sieci pojawił się nowy materiał prosto z Gamescomu, na którym możemy zobaczyć kilka ciekawych ujęć zDishonored 2. Tym razem przyglądamy się walce, a dokładnie atakom z ukrycia. Druga część materiału pokazuje z kolei starcie z robotem.

Widać, że gracz będzie mógł na różne sposoby rozprawić się z wrogiem. Niektóre akcje, zwłaszcza te z początku filmiku pokazują również brutalność naszego protagonisty.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie