Dishonored 2 – data premiery ujawniona, przed E3 2016 zobaczymy gameplay

Ponownie wcielimy się w zabójcę dysponującego nadprzyrodzoną mocą.

Premiera Dishonored 2 będzie miała miejsce 11 listopada tego roku – informuje Bethesda. Tego dnia tytuł pojawi się na trzech platformach: PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Równocześnie zdradzono, że 13 czerwca na specjalnej konferencji z okazji targów E3 2016 przedstawiony zostanie zwiastun Dishonored 2 zawierający fragmenty rozgrywki. Specjalnej transmisji powinniście się spodziewać o godzinie 4:00 wspomnianego dnia.


O czym opowie nadchodzący sequel? W Dishonored 2 ponownie odegrasz rolę dysponującego nadprzyrodzoną mocą zabójcy. Wejdź w świat, w którym zderzają się ze sobą mistycyzm i uprzemysłowienie. Zdecydujesz się zagrać jako cesarzowa Emily Kaldwin czy może Cesarski Obrońca, Corvo Attano? Przemkniesz się przez grę niezauważenie, w pełni wykorzystasz brutalny system walki, a może połączysz obie te metody? Jaką kombinację wyjątkowych mocy, gadżetów i rodzajów broni wykorzystasz do eliminacji wrogów? Fabułę kształtują Twoje decyzje, dzięki czemu każda z pieczołowicie opracowanych misji może zakończyć się naprawdę intrygująco – czytamy na stronie Bethesdy.

Dishonored 2
Dishonored 2

Poniżej przypominamy pierwszy zwiastun Dishonored 2, pokazany w zeszłym roku podczas targów E3.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet