Dishonored 2 – Corvo w pełnej krasie

Dishonored 2 – Corvo w pełnej krasie
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Gracze dostaną wybór.

Bethesda opublikowała kolejny zwiastun Dishonored 2, który tym razem skupia się na Corvo Attano. W Dishonored 2 znowu wcielimy się w tego samego bohatera co w pierwszej odsłonie, z małym jednak wyjątkiem. Otóż gracze będą mogli również pokierować inną postacią – Emily Kaldwin.

Którą postać Wy wybierzecie? My zachęcamy do oglądania poniższego materiału, który być może ułatwi Wam wybór.

Tymczasem przypominamy, że premiera Dishonored 2 jest zaplanowana na 11 listopada tego roku na PC, PS4 oraz XOne.

Walka w Dishonored 2 to nie przelewki

W sieci pojawił się nowy materiał prosto z Gamescomu, na którym możemy zobaczyć kilka ciekawych ujęć z Dishonored 2. Tym razem przyglądamy się walce, a dokładnie atakom z ukrycia. Druga część materiału pokazuje z kolei starcie z robotem.

Widać, że gracz będzie mógł na różne sposoby rozprawić się z wrogiem. Niektóre akcje, zwłaszcza te z początku filmiku pokazują również brutalność naszego protagonisty.

Jak ostatecznie będzie się grać w Dishonored 2 przekonamy się już w listopadzie tego roku. Gra wyląduje na PS4, XOne oraz PC.

Dishonored 2 będzie dwa razy dłuższe od poprzednika

Harvey Smith ze studia producenckiego odpowiedzialnego za Dishonored 2 powiedział, że ukończenie drugiej odsłony zajmie od 12 do 20 godzin. Wygląda więc na to, że produkcja będzie dwa razy dłuższa od pierwowzoru.

Jeśli pierwsze Dishonored starczało większości osobom na 8-12 godzin,  to Dishonored 2 zajmie zapewne 12-20 godzin – potwierdził za pośrednictwem Twittera Smith.

Gra ma zadebiutować już 11 listopada tego roku na PC, PS4 oraz XOne. Wtedy też przekonamy się, czy faktycznie produkcja będzie tak długa.

Swoją drogą, pierwsza część wam się podobała?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie