DiRT Rally 2.0 – pierwsze spojrzenie na degradację toru i rajdowe klasyki

DiRT Rally 2.0 – pierwsze spojrzenie na degradację toru i rajdowe klasyki
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Studio Codemasters zaprasza na najnowszy zwiastun DiRT Rally 2.0. Wideo przedstawia jedne z najbardziej ikonicznych rajdowych aut w historii.

Najnowsza symulacja uznanego brytyjskiego dewelopera pojawi się na PC, PS4 i Xbox One 26 lutego, a jej polskim dystrybutorem będzie partner Koch Media – Wydawnictwo Techland.

Alpine Renault A110 1600 S na trasie w Nowej Zelandii to najlepsze, co do zaoferowania miały lata 60-te. Lata 70-te to z kolei Ford Escort Mk II prezentowany w Australii. Po hiszpańskim żwirze przemyka w zwiastunie Audi Sport quattro S1 E2 – reprezentant słynnej Grupy B z lat 80-tych. W zwiastunie nie mogło zabraknąć też kultowego SUBARU Impreza 1995.

Zwiastun po raz pierwszy prezentuje jak wygląda degradacja toru w DiRT Rally 2.0. W grze wszystkie odcinki specjalne “ewoluują” wraz z przebiegiem rajdu.

Pierwsi kierowcy na trasie muszą mierzyć się z luźnym żwirem co oznacza, że czeka ich walka o trakcję. Ciężko wówczas o osiągnięcie najlepszego czasu. Optymalny moment przejazdu to 5-10 miejsce w kolejce. Im dalej, tym powierzchnia ma więcej kolein, więc by poradzić sobie z ewoluującym torem, musisz dostosować styl jazdy i ustawienia pojazdu do warunków. Nawet pokonując ten sam etap tysiąc razy, zawsze będzie on niósł inne wyzwanie – mówi rajdowy konsultant studia Codemasters, Jon Armstrong.

DiRT Rally 2.0 to oficjalna gra Rallycrossowych Mistrzostw Świata (FIA World Rallycross Championship, których partnerem jest Monster Energy). Produkcja pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i Windows PC 26 lutego 2019. Gracze, którzy zamówią wydanie Deluxe Edition, będą mieli dostęp do gry od 22 lutego, a także otrzymają pierwsze dwa sezony materiałów po premierze.

Źródło: Techland

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie