Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dirt Rally 2.0 – recenzje świetne, oto oferty na grę z darmową wysyłką

Jeszcze tylko kilka dni i na komputery oraz konsole wjedzie Dirt Rally 2.0 od Codemasters. Jeśli zastanawiacie się nad zamówieniem przedpremierowym, poniżej znajdziecie oferty z darmową wysyłką.

Dirt Rally 2.0 otrzymało niedawno premierowy zwiastun (przypominamy poniżej) i trzeba przyznać, że filmik został przygotowany znakomicie. Dirt Rally 2.0 zaoferuje nam tryb kariery, odcinki specjalne w Polsce oraz historyczne rajdy i samochody takie jak Audi Sport quattro S1 E2 czy SUBARU Impreza 1995. Kto nie może doczekać się premiery (ta zaplanowana jest na 26 lutego) i już teraz chce zamówić grę w pudełku, poniżej znajdzie oferty z polskich sklepów z darmową wysyłką. Już teraz wiemy, że gra nie zawiedzie, a średnia z pierwszych recenzji to 87/100 (PC), 86/100 (PS4) oraz 81/100 (Xbox One). Wersję na komputery w edycji Day One z bonusami (szczegóły na grafice poniżej) zgarniemy już za 179 zł.

DiRT Rally 2.0 Edycja Day One

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się