Za darmo aż cztery dodatki do DiRT Rally 2.0. Nowe rajdy czekają

DiRT-Rally-2.0
Newsy PC

Posiadacze gry DiRT Rally 2.0 w wersji PC, mogą odebrać na Steam cztery dodatki za darmo. Te obdarują nas nowymi rajdami, a więc i trasami.

To jedna z moich ulubionych rajdówek, przy której spędziłem dziesiątki godzin. Choć większość DLC już dawno zainstalowałem, zapewne są i tacy fani wyścigów, którzy dopiero “kolekcjonują” nowe trasy. Tak się składa, że cztery z nich możesz mieć teraz za darmo, odbierając je na Steam.

DiRT Rally 2.0 – pobierz dodatki za darmo

Na Steam pojawiła się promocja na sama grę, którą obecnie można kupić za 17,99 zł. Jeśli jeszcze nie grałeś/grałaś w ten tytuł, naprawdę warto. Od razu można zgarnąć bowiem 4 DLC zupełnie za darmo. Oto linki do rozdawanych dodatków:

Dodatki możesz przypisać do swojej biblioteki w terminie trwania promocji, czyli do 29 maja, do godziny 19:00 czasu polskiego.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie