Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

DiRT Rally 2.0 za darmo przez weekend

Jeśli mieliście zamiar pograć w grę rajdową przez weekend, to mamy coś dla was.

Inicjatywa Xbox Free Play Days powraca. To oznacza, że posiadacze abonamentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate, mogą grać w niektóre produkcje za darmo w konkretne dni. W tym tygodniu padło na grę od Codemasters, a mianowicie DiRT Rally 2.0.

Gra jest dostępna za darmo do 5 stycznia do godziny 12.00. Pełna wersja gry zawiera 8 zróżnicowanych tras oraz 50 samochodów, w tym legendarnego Chevroleta Camaro GT4R oraz Mitsubishi Lancer Evo X.

Warto dodać, że jeśli chodzi o realizm w grach rajdowych, DiRT Rally 2.0 to absolutna czołówka, której trudno dorównać.

Oprócz darmowego weekendu z grą DiRT Rally 2.0, produkcję można kupić przez kilka najbliższych dni w promocyjnej cenie. Cena została obniżona o 70%, więc teraz za grę zapłacicie około 18 dolarów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się