Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

DiRT Rally 2.0 gameplay. Oglądajcie replay argentyńskiego odcinka

Wczoraj Codemasters zapowiedziało oficjalnie DiRT Rally 2.0 prezentując zwiastun i screeny. Dzisiaj możemy spojrzeć na dłuższy filmik prezentujący wyścigi.

W sieci pojawił się materiał z DiRT Rally 2.0, prezentujący powtórkę przejazdu na jednym z odcinków na terenie Argentyny. W akcji widzimy samochód Audi Quattro.

Argentyna będzie jedną z sześciu dostępnych w grze lokacji. Oprócz wspomnianego kraju, pościgamy się w Polsce, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Australii oraz Stanach Zjednoczonych.

Codemasters zdradziło już, że data premiery DiRT Rally 2.0 została zaplanowana na 26 lutego 2019 roku.

Tytuł powstaje na licencji Rallycrossowych Mistrzostw Świata FIA, zatem zobaczymy w nim oficjalne zespoły sezonu oraz osiem oficjalnych torów WorldRX.

Ujawniono również, że osoby składające pre-order (dotyczy wszystkich edycji gry) otrzymają dostęp do niesamowitego Porsche 911 RGT Rally Spec jako bonusowego pojazdu do wykorzystania w etapach.

Jeśli zdecydujecie się na DiRT Rally 2.0 Deluxe, otrzymacie wcześniejszy dostęp do pierwszych dwóch sezonów DLC, z których każdy posiada trzy lokacje (podzielone na rajd i rallycross) oraz odblokujecie wcześniej pięć samochodów (Ford Escort MkII, Lancia Stratos, Subaru Impreza 1995, AUDI Sport quattro S1 E2 i Ford Fiesta OMSE SuperCar Lite).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%