Diablo IV za darmo przez tydzień. Ruszy specjalna wersja próbna gry

Diablo 4
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S

Wszyscy gracze mogą skorzystać ze specjalnego okresu próbnego w Diablo IV. Gra Blizzarda znalazła się na wyprzedaży jesiennej na Steam, a niezdecydowani mogą przetestować ją za darmo. Darmowy okres jest oczywiście ograniczony czasowo, a sama gra jest dostępna nie tylko na PC, ale również na konsolach.

Darmowy okres próbny Diablo IV już jest

Już teraz na platformie Steam można kupić Diablo IV za 209,40 zł. Obniżce uległy też ceny pozostałych wersji gry, a dla niezdecydowanych pojawiła się specjalna oferta. Grę można przetestować zupełnie za darmo w ramach tygodnia próbnego. Tytuł ogramy za darmo nie tylko na PC, ale również na konsolach PlayStation i Xbox.

Darmowy okres próbny w Diablo IV potrwa do 28 listopada. W tym czasie możemy bez problemu pobrać grę i rozpocząć rozgrywkę. Co ważne, bez zakupu pełnej wersji obowiązywać będzie limit poziomu na postać. Nasz bohater nie będzie mógł w tym czasie osiągnąć powyżej 20 levelu. Na szczęście testowa wersja pozwala pobawić się w trybie współpracy i podczas rozgrywki z graczami z innych platform.

Przy okazji okresu próbnego w grze uruchomiono też wydarzenie Błogosławieństwo Matki. Z tej okazji gracze otrzymali 35-procentowy bonus do wszystkich punktów doświadczenia i zdobywanego złota. Bonus pozostanie aktywny do 27 listopada 2023 roku.

Zobacz: 270 zł za konia?

Przypominamy, że Diablo IV ukazało się na rynku 6 czerwca 2023 roku. Gra jest dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie