Diablo IV powstaje? Blizzard zatrudni dyrektora dla niezapowiedzianego projektu

Deweloper zbiera ekipę, która ma poprowadzić serię Diablo w przyszłość.

Takiego sformułowania Blizzard używa w ogłoszeniach o pracę, które od jakiegoś czasu pojawiają się na jego stronie internetowej. Wspominamy o tym nie bez powodu, ponieważ wśród ogłoszeń pojawiło się nowe – tym razem do obsadzenia jest stanowisko dyrektora niezapowiedzianego projektu z uniwersum Diablo. Oprócz niego studio nadal poszukuje grafika oświetlenia, starszego grafika postaci oraz starszego grafika koncepcyjnego.


Ciekawe zatem, czy Blizzard szykuje się na Diablo IV i już ruszyły jakieś prace odnośnie tej gry, czy też może nowy zespół będzie odpowiedzialny za kolejny dodatek do Diablo III, co wcale nie jest wykluczone. Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Czas już na Diablo IV?

Przypominamy, że Diablo III otrzymało póki co jeden duży dodatek noszący nazwę Reaper of Souls. Został on wydany w 2014 roku i wprowadził do gry m.in. piąty akt, kontynuujący historię z podstawki.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • dfan

    Nic takiego jak IV nie powstanie, powstanie natomiast gra oparta na universum, odrębna linia fabularna, albo jakiś potężny dodatek.

36 Shares
Share36
+1
Tweet