Blizzard rozdaje graczom Diablo IV. 3 bonusy za samo zalogowanie się do gry

Diablo IV rozdaje bonusy. Aż 3 DLC za darmo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Blizzard rozdaje darmowe prezenty w Diablo IV. Przez trzy dni gracze mogą odebrać po jednym bonusie w sklepie gry, bez żadnych warunków.

Blizzard dorzuca coś miłego na koniec roku i robi to bez żadnych haczyków. W Diablo IV wystartowała krótka akcja, w ramach której gracze mogą odebrać trzy darmowe prezenty ze sklepu w grze, dostępne dzień po dniu. Wystarczy zalogować się w odpowiednim terminie i kliknąć odbiór. Bez kodów, bez płatności, bez kombinowania.

Trzy darmowe prezenty w Diablo IV w dniach 18–20 grudnia

Akcja trwa tylko trzy dni i jest częścią wydarzenia Goblingier, które startuje 18 grudnia. Każdego dnia Blizzard udostępnia inny darmowy przedmiot kosmetyczny powiązany z wierzchowcami. 18 grudnia gracze mogą odebrać trofeum dla wierzchowca. 19 grudnia do sklepu trafi kolejne. Z kolei 20 grudnia dostępny będzie limitowany pancerz.

Choć prezenty pojawiają się tylko w konkretnych dniach, Blizzard zaznacza, że odebrane nagrody będzie można przypisać i zachować do 6 stycznia. To oznacza, że jeśli zalogujesz się danego dnia i klikniesz odbiór, przedmiot nie przepadnie. Kluczowe jest jednak to, by nie przegapić konkretnej daty, bo po jej zakończeniu darmowy prezent znika ze sklepu.

Sam proces odbioru jest banalnie prosty. Wystarczy uruchomić Diablo IV, wejść do sklepu w dniu obowiązywania promocji i kliknąć darmowy przedmiot. Nie są wymagane żadne warunki dodatkowe ani udział w aktywnościach eventowych. To szybki bonus, który można zgarnąć nawet przy krótkim logowaniu.

Całość wpisuje się w większe wydarzenie Goblingier, trwające od 18 grudnia do 6 stycznia. Event wprowadza zwiększoną liczbę goblinów skarbów, specjalną ścieżkę reputacji Marsz Goblinów oraz dodatkowe skrzynie z nagrodami dzięki Grausigen Gaben. Na tle tych aktywności darmowe prezenty ze sklepu są najszybszą i najprostszą zdobyczą, dlatego warto o nich pamiętać.

CZYTAJ RÓWNIEŻ  NetEase wydaje awaryjny hotfix do Marvel Rivals w sezonie 9

To drobne dodatki kosmetyczne, ale dla kolekcjonerów i graczy lubiących personalizację wierzchowców to całkiem miły gratis. Zwłaszcza że Blizzard rozdaje je całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań.

Źródło: MyDealz

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie