Nowa rozgrywka z Diablo IV pokazuje śliczną oprawę, efektowne umiejętności i nie tylko

Diablo IV, Redfall i Starfield mają ponoć problemy i mogą zawieść graczy
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jak co kwartał, Blizzard podzieliło się nowymi informacjami na temat Diablo IV. Wraz z wieloma ciekawymi wieściami, nie zabrakło również urywków nagrań rozgrywki.

Trzeba przyznać, że gra prezentuje się prześlicznie. Już wcześniejsze materiały jasno wskazywały, że Blizzard przyłożyło się, aby nowe Diablo wyglądało co najmniej bardzo dobrze. A najnowsze prezentacje tylko to potwierdzają.

Poza grafiką, rozgrywka pozwala rzucić okiem na niektóre lokacje, klasy postaci oraz umiejętności. Jeśli czekacie na Diablo IV, zdecydowanie warto rzucić okiem.

Premiera gry została niedawno opóźniona na nieokreślony termin. Blizzard potwierdziło, że przesuwa debiut, aby pozwolić deweloperom na wydobycie pełnego potencjału z tego tytułu. Jednym z powodów takiego obrotu spraw może być fakt, że z zespołu rozwijającego grę odeszło paru istotnych deweloperów. Mieli oni spory wpływ na produkcję, więc ich brak mógł trochę namieszać.

Nowe Diablo prawie na pewno nie ukaże się w przyszłym roku i na razie możemy tylko gdybać, kiedy doczekamy się premiery. Pośpiech nie jest tu jednak wskazany, bo czwarty Diabełek ma zostać z nami na wiele lat.

Diablo IV nie ma ustalonej daty czy nawet roku premiery. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie