Blizzard w końcu “dowiózł”? Gracze Diablo IV mogą odebrać darmowego zwierzaka

Diablo IV - zgarnijcie darmowego zwierzaka już teraz | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dodatkowy quest, w ramach którego gracze Diablo IV zyskają pierwszego pupila, jest już dostępny. No, no, Blizzard się postarał i spełnił obietnice.

Blizzard od dawna mówił, że rozważa dorzucenie do gry pupili, zwierzaczków, podopiecznych gracz. W końcu ich sieciowy hit jest, no właśnie, sieciowy. W końcu doczekaliśmy się spełnienia tej obietnicy!

Diablo IV – jak zdobyć darmowego zwierzaka?

Wśród graczy panuje pewne przekonanie, że każda gra, w której da się pogłaskać zwierzęta, jest po prostu lepsza. No i coś w tym jest, bo bardzo często twórcy gier chwalą się takimi funkcjami, które z pozoru są nic nieznaczących dodatkiem. W praktyce jednak powodują, że serca graczy topnieją, a ci chętnie udają się na wirtualne przygody, aby choćby pogłaskać pieska. Kij z tym, że wiele osób może to zrobić w domu – w grze też się liczy!

Teraz z podobnego przekonania wyszedł Blizzard, który finalnie dorzucił do gry zupełnie nowe… “przedmioty”. Brzmi to dość oschle, bo chodzi przecież o zwierzęta, ale są one dość istotnym usprawnieniem rozgrywki. Nie licząc oczywiście tego, że pospiesznie biegają za nami i wypełniają tę pustkę w naszych sercach, gdy przedzieramy się przez Sanktuarium.

Dodatek Diablo IV: Vessel of Hatred umożliwi graczom zyskanie dodatkowych zwierzaków (zależnie od edycji, którą kupimy i czy chodzi o pre-order), ale z nowej funkcjonalności możemy skorzystać już teraz. Gracze powinni automatycznie dostać priorytetowego questa, który skieruje nas do Kiowosadu. Za jego wykonanie zostaniemy nagrodzeni przecudownym pieskiem, który będzie biegał za nami przez resztą rozgrywki! Co więcej, zwierzak jest również użyteczny, bo pomoże nam zbierać porozrzucane złoto czy zasoby.

Źródło: Twitter

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie