Diablo 4 z Lilith i odświeżonymi postaciami. Kolejny przeciek

Do BlizzCon 2019 coraz bliżej, a w sieci ląduje kolejny smaczek dla osób, które nie mogą doczekać się zapowiedzi Diablo 4.

BlizzCon 2019 startuje w ten piątek i wielu graczy liczy na to, że w końcu zobaczymy Diablo 4. Tym bardziej, że tytuł miał być prezentowany na imprezie w zeszłym roku, ale ponoć tuż przed rozpoczęciem imprezy zmieniono zdanie. Oby tym razem Blizzard nie zawiódł.

Diablo 4 i przeciek z Lilith

Zacznijmy od tego, że tydzień temu pisaliśmy o reklamie Diablo 4 w magazynie GameStar. Na 27 stronie pisma mogliśmy zobaczyć zapowiedź albumu The Art of Diablo, którą okraszono opisem: Dzięki ponad 500 grafikom z Diablo, Diablo II, Diablo III i Diablo IV, ta książka zawiera wiele niezwykłych obrazów stworzonych dla kultowej gry RPG od Blizzard Entertainment, która dała pokoleniom fanów niekończące się koszmary.

Teraz w sieci pojawiła się fotka ze wspomnianego albumu, a w nim ponownie Diablo 4. Jeden z użytkowników Twittera opublikował zdjęcie jednej strony, w której czytamy o Lilith. Choć to malutki fragmencik, dowiedzieliśmy się, że córka Mephisto (główny boss 3 aktu w Diablo 2) pojawi się w nowym Diablo. Postać zostanie przy tym gruntownie odświeżona, co spotka również innych bohaterów uniwersum.

Nie wiadomo jednak, w jakim charakterze Lilith zawita do Diablo 4, lecz możemy spodziewać się, że będzie jednym z bossów. W opisie postaci napisano: Matka Sanktuarium przyjdzie do swojego potomstwa. Będzie to wspaniały i zarazem przerażający dla wszystkich dzień.

Diablo 4 – Lilith

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: