Diablo 4 na reklamie! Szykuje się zapowiedź na BlizzCon 2019

Prawdopodobnie już pod koniec przyszłego tygodnia poznamy pierwsze szczegóły dotyczące Diablo 4. Gra została wymieniona w reklamie nowej książki od Blizzarda.

Oficjalne ogłoszenie Diablo 4 jest blisko – czytamy na łamach serwisu GameStar, który w swojej papierowej wersji zawiera niezwykle intrygująca reklamę. Na 27 stronie magazynu możemy zobaczyć zapowiedź albumu The Art of Diablo od Blizzarda, którego opis wprost wspomina o nowym Diablo.

Diablo 4 – tylko czekać na BlizzCon 2019

Opis wspomnianego albumu/książki z reklamy brzmi następująco: Dzięki ponad 500 grafikom z Diablo, Diablo II, Diablo III i Diablo IV, ta książka zawiera wiele niezwykłych obrazów stworzonych dla kultowej gry RPG od Blizzard Entertainment, która dała pokoleniom fanów niekończące się koszmary.

Z pewnością nie jest to literówka, ponieważ opis albumu wspomina z osobna o każdej części Diablo, kończąc na Diablo 4. Nowy numer miesięcznika GameStar ma pojawić się w sprzedaży od 23 października, lecz subskrybenci już otrzymali swoje numery.

Diablo 4

Przypominamy, że BlizzCon 2019 zaplanowano na dni 1-3 listopada i choć opisana reklama nie jest jednoznaczna z zapowiedzią, to świadczy o tym, że jesteśmy naprawdę blisko ujawnienia gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: