Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Diablo 3: Reaper of Souls wprowadzi społeczności i klany

Rozwiązania te mają zapewnić lepszą integrację między graczami.

Społeczności mają mieć charakter otwarty, a liczba członków mogących do niej przynależeć, ma być praktycznie nielimitowana. Jednocześnie gracz może wchodzić w skład dowolnej liczby społeczności w tym samym czasie. Inaczej sprawa ma się z klanami. Te wirtualne zbiorowości skupiać będę mogły maksymalnie 120 osób. Można się do nich dostać przez zaproszenie. Planowane jest również wprowadzenie wyszukiwarek, aby z większą łatwością przyszło nam znalezienie interesującej nas grupy.

Diablo III: Reaper of Souls będzie dodatkiem, który ma przynieść sporo innowacji. Pojawi się m.in. nowa klasa postaci krzyżowiec, przypominająca paladyna z poprzedniej odsłony. Przyjdzie nam także zwiedzić wprowadzony piąty akt, w trakcie eksploracji którego poznamy nową historię. Tym razem fabuła ma koncentrować się wokół Anioła Śmierci, który wykradł czarny kamień, by zakończyć wojnę między ludźmi a demonami.

Premiera rozszerzenia planowana jest na 25 marca, na komputerach PC i MAC. W późniejszym terminie wydanie zbiorcze (wersja podstawowa+dodatek) ukaże się również na PS4.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się