Gracze widzą duży downgrade w nadchodzącym exclusivie na PS4

0 komentarzy

Downgrade graficzny staje się normą w przypadku wielu dużych produkcji, na które czekamy nieraz latami. Jak będzie w przypadku nadchodzącego na PlayStation 4 Detroit: Become Human? Zapraszamy na porównanie grafiki.

Kilka dni temu nie dość, że otrzymaliśmy konkretną datę premiery Detroit: Become Human, to jeszcze studio Quantic Dream oraz Sony przedstawili świeżutki zwiastun nadchodzącej produkcji. Filmik posłużył YouTube’rowi posługującemu się pseudonimem Cycu1 do sporządzenia porównania grafiki, w którym te same fragmenty pokazane w latach ubiegłych zostały zestawione ze scenami z nowego zwiastuna.

9 premier na nowy tydzień. Polskie fantasy, coś na imprezę i mnóstwo strzelania

W komentarzach pod materiałem nie brakuje stwierdzeń typu: mamy kolejny downgrade. A jakie są Wasze odczucia po obejrzeniu porównania?

Detroit: Become Human – premiera 25 maja tylko na PS4

Detroit: Become Human to zdecydowanie najbardziej ambitny tytuł, jaki kiedykolwiek powstał w Quantic Dream. W tej grze chcieliśmy przekroczyć nasze granice, robiąc najbardziej zagmatwaną grę, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy – zaznaczają deweloperzy.

Nasze wybory w grze będą miały rzeczywiste i spektakularne konsekwencje: są całe sceny, które możesz zobaczyć lub pominąć w oparciu o podjęte decyzje, najbliżsi sprzymierzeńcy mogą zginąć w każdym momencie, a przeznaczenie bohaterów może być całkowicie różne w zależności od naszych poczynań. Każdy z trzech głównych bohaterów również w każdej chwili może pożegnać się z życiem.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się