Exclusiv na PS4 doczekał się nowego, wypełnionego akcją zwiastuna

0 komentarzy

Dopiero co się dowiedzieliśmy, jaka jest data premiery Detroit: Become Human, a już w sieci ląduje nowy zwiastun oczekiwanej produkcji. Przypominamy, że będzie to ekskluzywna gra dla konsoli PlayStation 4.

Wczoraj data premiery, dzisiaj coś do pooglądania. Studio Quantic Dream oraz Sony przedstawiają zwiastun Detroit: Become Human zmontowany z różnych scen, na których zobaczymy nie tylko głównych bohaterów – Karę, Connora i Marcusa – lecz również całkiem nowe, nigdy wcześniej nie pokazywane postaci.

Detroit: Become Human – premiera 25 maja tylko na PS4

Detroit: Become Human to zdecydowanie najbardziej ambitny tytuł, jaki kiedykolwiek powstał w Quantic Dream. W tej grze chcieliśmy przekroczyć nasze granice, robiąc najbardziej zagmatwaną grę, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy – zaznaczają deweloperzy.

Nasze wybory w grze będą miały rzeczywiste i spektakularne konsekwencje: są całe sceny, które możesz zobaczyć lub pominąć w oparciu o podjęte decyzje, najbliżsi sprzymierzeńcy mogą zginąć w każdym momencie, a przeznaczenie bohaterów może być całkowicie różne w zależności od naszych poczynań. Każdy z trzech głównych bohaterów również w każdej chwili może pożegnać się z życiem.

Detroit: Become Human – Kara, Connor i Marcus

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się