Destroy All Humans! 2

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

Kosmita ponownie w natarciu. Destroy All Humans! 2 Remake oficjalnie zapowiedziane

Od kilku dni w sieci krąży gameplay z remake’u Destroy All Humans! 2 – Reprobed. Ale dopiero teraz THQ Nordic oficjalnie potwierdza prace nad grą.

Za sprawą Sony od paru dni możemy obejrzeć w internecie rozgrywkę z reprodukcji Destroy All Humans! 2 z 2006. Całość wygląda zacnie – już w przypadku remake’u pierwszej odsłony było całkiem nieźle, jeśli chodzi o grafikę; Reprobed zdaje się oczywiście prezentować jeszcze ładniej. Dlatego THQ nie miało innego wyjścia, jak tylko ogłosić, że nowa wersja gry powstanie.

W drugiej odsłonie Crypto ponownie powraca na Ziemię, by siać spustoszenie wśród ludzi. W opisie remake’u na Steamie czytamy:

Crypto powraca z licencją na sondowanie. Obcy najeźdźca wrócił w odlotowej formie. Poczuj psychodelię swingujących lat 60. i weź odwet na KGB za wysadzenie twojego statku-matki. Aby dowiedzieć się, co knują twoi wrogowie, będziesz zmuszony zawierać sojusze z przedstawicielami gatunku, który przybyłeś zniewolić.

Do walki z rodzajem ludzkim Crypto wykorzysta klasyczne bronie, jak i nowe technologie, takie jak chociażby Deszcz Meteorytów. Oprócz tego na fanów serii czeka większy niż w pierwszej części świat z nowymi lokacjami, takimi jak Bay City, Albion, Tunguska czy sowiecka baza umiejscowiona na księżycu.

Tytuł zmierza na PC, PS5 i Xboksa Series X/S. Kiedy należy się spodziewać powrotu Crypto? Tego na razie jeszcze nie wiadomo. Na Steamie widnieje informacja, że „niebawem”.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się