Data premiery Destroy All Humans! 2 Reprobed to już żadna tajemnica. Jest też gra-niespodzianka

Destroy All Humans! 2
Newsy PC PS5 Xbox Series

THQ Nordic ujawniło datę premiery Destroy All Humans! 2 Reprobed. Przy okazji wydano też sieciowy spin-off serii, który będzie dostępny za darmo dla niektórych graczy.

Remake Destroy All Humans! 2 zadebiutuje na PC, PS5 i Xbox Series już 30 sierpnia bieżącego roku. Zaprezentowano też zupełnie nowy zwiastun, który przybliża historię produkcji i dodatkowo pokazuje kilka bardzo urodziwych fragmentów rozgrywki – zapowiada się kosmiczna jazda bez trzymanki. Choć nie darzę marki wielką sympatią, przyznam, że odnowione Destroy All Humans! 2 wygląda bardzo i chętnie dopiszę je do swojej listy życzeń.

THQ Nordic ma też miłą niespodziankę dla fanów marki. Już teraz możecie kupić i zagrać w Destroy All Humans! Clone Carnage, czyli multiplayerowy spin-off cyklu z najeźdźcami z obcej planety. Produkcja jest dostępna od teraz na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Jeśli zdecydujecie się na złożenie zamówienia przedpremierowego na Destroy All Humans! 2 Reprobed, otrzymacie dostęp do Clone Carnage za darmo. Jeśli jednak nie chcecie składać pre-orderu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyć się w sieciowy spin-off w bardziej tradycyjny sposób – wyceniono go na około 60 złotych.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie