Nowy zwiastun Destroy All Humans! 2 Reprobed pokazuje piękne miejscówki i efektowną rozwałkę

Destroy All Humans! 2 Reprobed - nowy zwiastun prezentuje lokacje
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci pojawił się nowy zwiastun Destroy All Humans! 2 Reprobed. Gracze mogą przyjrzeć się kolejnym fragmentom rozgrywki z nadchodzącego odświeżenia.

Najnowszy trailer gry skupia się na lokacjach, które przyjdzie nam zwiedzić zniszczyć. W grze odwiedzimy między innymi: Bay city, Albion, Tunguskę, Takoshimę i Solaris. Zaprezentowane miejscówki są bardzo różnorodne i gracze raczej nie będą mieli okazji poczuć większej monotonii.

Zwiastun spodoba się też miłośnikom siania chaosu i destrukcji. W remake’u Destroy All Humans! 2 przyjdzie nam nie tylko rozwalić kilka drzewek, ale też zburzyć całe budynki, zrównać z ziemią osiedla i zatopić ogromne mosty. Jak już najeżdżać Ziemię, to na całego.

Niedawno wydano też Destroy All Humans! Clone Carnage, czyli sieciowy spin-off cyklu. Gracze, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego na remake Destroy All Humans! 2, będą mogli odebrać go zupełnie za darmo. Produkcja jest też dostępna w formie osobnego produktu i wyceniono ją na 54 złote.

Destroy All Humans! 2 Reprobed zadebiutuje już 30 sierpnia tego roku. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie