Destiny – kalendarz wydarzeń w trybie wieloosobowym. Przygotuj się do walki!

Studio Bungie coraz bardziej przybliża swój tytuł do produkcji MMO.

Jednym z elementów Destiny będą publiczne misje, w których wezmą udział gracze zalogowani aktualnie na serwer, nieraz posiadający określony poziom doświadczenia lub spełniający inne warunki, dyktowane przez Bungie.


Rozpiska wydarzeń została już opublikowana na stronie producenta, więc możemy zobaczyć, gdzie i kiedy się stawić do walki.

Już w dniach 12-14 września – w ramach Crucible – dostępny będzie tryb Salvage. W starciach wezmą udział trzyosobowe zespoły, które powalczą o relikty. Na zwycięzców czekają oczywiście nagrody (zobaczcie infografikę poniżej).

Na 16 września kalendarz wydarzeń Destiny ustawia z kolei zabawę jedynie dla graczy, którzy osiągnęli 26 poziom doświadczenia. Dostana oni szansę udziału w pierwszej misji typu raid – Vault of Glass. Według Bungie to jedne z najtrudniejszych scenariuszy w Destiny. Tym razem połączymy się w sześcioosobowe zespoły, a lepsza grupa tradycyjnie zgarnia nagrody.

To jednak nie wszystko. Wraz z publikacją kalendarza wydarzeń, dostaliśmy tajemniczą zapowiedź. – Już wkrótce dziwne postacie przybędą do Wieży, przynosząc w ręku specjalną ofertę. Misje publiczne zaczną spadać z nieba do waszych ulubionych lokacji z większą częstotliwością, a samo Bungie wkroczy do akcji – pisze David Deej Dague z Bungie. Co to może oznaczać? Wkrótce się dowiemy, a tymczasem zobaczcie poniższą rozpiskę misji publicznych!

Destiny-upcoming-events
Spragnieni informacji o Destiny? Zapraszamy do wcześniejszych newsów na temat gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet