Demo PES 2017 – Konami ujawnia, kiedy zostanie zaprezentowane

Grywalna wersja najnowszej odsłony serii Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami.

PES 2017 po raz pierwszy zostanie oddany w ręce graczy podczas targów Gamescom – czytamy na łamach serwisu VideoGamer. Uczestnicy imprezy będą mogli zagrać w demo PES 2017 i jak zaznacza Konami, sprawdzić osobiście niewiarygodne nowe elementy sterowania, oglądając przy tym na ekranie nowy standard realizmu. Wspomniane targi rozpoczną się już w przyszłym miesiącu. Gamescom 2016 zostanie otwarty dla dziennikarzy 17 sierpnia, a dla publiczności dzień później, czyli 18 sierpnia.


Kiedy demo PES 2017 zostanie udostępnione do pobrania dla pozostałych graczy? Bardzo możliwe, że również podczas trwania Gamescom 2016. Przypominamy, że wersję demonstracyjną poprzedniej odsłony piłki nożnej od Konami wypuszczono miesiąc przed premierą samej gry (w wersji na konsole). Nowy PES zadebiutuje 15 września, zatem targi w Koloni będą doskonałą okazją, by uwolnić demo PES 2017 dla wszystkich zainteresowanych. Nie zdziwimy się, jeśli taka wersja próbna pojawi się najpierw na konsolach, a dopiero po jakimś czasie na PC, jak miało to miejsce w przypadku demo PES 2016.

Jeśli od Pro Evolution Soccer bardziej kręci Was FIFA, o wersji demonstracyjnej najnowszej odsłony tej serii wiadomo już trochę więcej, choć jeszcze nieoficjalnie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

27 Shares
Share27
+1
Tweet