Demo Outlast II wkrótce do pobrania. Twórcy nie planują wsparcia dla VR

Demo Outlast II wkrótce do pobrania. Twórcy nie planują wsparcia dla VR
Newsy PC PS4 XOne

Kiedy wersja demonstracyjna Outlast II wyląduje na naszych dyskach?

Obecnie demo Outlast II jest dostępne dla nielicznych YouTuber’ów a deweloperzy pokazują rozgrywkę z takiej wersji na różnych growych imprezach. Wygląda jednak na to, że w tym miesiącu każdy będzie mógł zasmakować strachu przed własnym monitorem.

Skąd taka pewność? Studio Red Barrels wrzuciło na swój profil w serwisie Facebook poniższe zdjęcie, które nie zapowiada wprost nadchodzącego dema, lecz wystarczy spojrzeć na pierwsze litery każdego wersu, by wszystko stało się jasne. Takie przypadki po prostu się nie zdarzają!

Ostatnie zdanie wpisu każe szykować się graczom na październik, zatem jeszcze w tym miesiącu demo Outlast II powinno zostać udostępnione do pobrania. Czekamy z niecierpliwością i oczywiście damy Wam znać, kiedy tylko plik wyląduje w sieci.

Przypominamy, że pełna wersja Outlast II zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku. Red Barrels wspomina na Facebooku, że nie planuje obecnie wsparcia dla wirtualnej rzeczywistości, ponieważ chciałoby zbudować takie doświadczenie od podstaw. Ciężko wywnioskować jednoznacznie z takiego zdania, czy dopiero ewentualny Outlast III miałby szansę zaistnieć w VR, czy być może w późniejszym czasie dwójka doczeka się stosownego upgrade’u.

Demo Outlast II
Demo Outlast II

Outlast II posiada niesamowity klimat. Zapraszamy na gameplay

Serwis IGN opublikował trwający 12 minut materiał prezentujący rozgrywkę z Outlast II. Choć na podobny fragment kodu mogliśmy spojrzeć już wcześniej (ograny przez PewDiePie), zawsze można zobaczyć to samo, tyle że w wykonaniu innego gracza. Produkcja będzie mroczna i dostarczy nam niezłych wrażeń, podobnie zresztą jak niezapomniana jedynka.

Szkoda tylko, że na premierę Outlast II będziemy musieli czekać jeszcze kilka miesięcy. Przypominamy, że twórcy gry poinformowali z początkiem sierpnia, że tytuł będzie dostępny dopiero w pierwszym kwartale 2017 roku. Wcześniej planowano, że horror zaszczyci komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One jeszcze przed tegorocznym Sylwestrem. Deweloperzy zdecydowali jednak, że Outlast II wymaga dopracowania.

Mamy nadzieję, że dłuższe oczekiwanie przełoży się na płynniej działający i jeszcze lepiej wyglądający tytuł. Zostawiamy Was z nowym gameplayem i czekamy na Wasze opinie – Outlast II będzie grą, która zagości na Waszych dyskach twardych?

Outlast II – przerażająca szkoła na nowym gameplay’u

W pierwszej części Outlast próbowaliśmy swoich sił w tajemniczym przytułku dla obłąkanych. W dwójce pobuszujemy m.in. w szkole, gdzie będzie równie milutko. Nową lokację możecie zobaczyć w materiale od YouTube’ra PewDiePie, który dorwał się do wersji demo Outlast II.

Demo Outlast II – PewDiePie w akcji

Kolejny filmik przedstawia demo Outlast II, które również sprawdza PewDiePie. Możemy spojrzeć na początek przygody, opowiadającej historię mężczyzny poszukującego swojej rodziny. Na podstawie tego oraz poprzednich filmików można śmiało stwierdzić, że Outlast II naprawdę będzie straszny. Zresztą, zerknijcie na reakcje YouTuber’a grającego w nadchodzącą grę od studia Red Barrels.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie