Demo Need for Speed – już wiadomo, kiedy zagramy po raz pierwszy!

Nadchodząca odsłona Need for Speed zapowiada się niezwykle ciekawie i zapewne każdy maniak prędkości chciałby przed premierą pościgać się po wirtualnym Ventura Bay.

Chcecie zagrać w demo Need for Speed? Taka okazja nadarzy się po raz pierwszy podczas targów Gamescom, organizowanych w niemieckiej Kolonii.


Wersja demo zaoferuje nam całkiem sporo. – Będziesz mógł zajrzeć do garażu i spersonalizować swoje auto, a następnie wyjechać na ulice Ventura Bay. Weź udział w specjalnych wydarzeniach lub po prostu przejedź się po mieście – wybór należy do ciebie. W garażu będzie na ciebie czekało pięć samochodów. Możesz je dostosować do swoich upodobań lub od razu zasiąść za kółkiem – tłumaczy Electronic Arts.

Deweloper dodaje, że w demo Need for Speed poznamy pięć ścieżek rozgrywki: Prędkość, Styl, Tuning, Ekipa i Bezprawie. Wszystkie do przetestowania!

Kiedy konkretnie zawitać na Gamescom, by zagrać w Need for Speed?

  • Środa, 5 sierpnia, 9:00 – 19:00 (tylko dla prasy i klientów handlowych)
  • Czwartek, 6 sierpnia, 10:00 – 20:00
  • Piątek, 7 sierpnia, 10:00 – 20:00
  • Sobota, 8 sierpnia, 10:00 – 20:00
  • Niedziela, 9 sierpnia, 9:00 – 18:00

EA zapowiada również konferencję prasową, na 5 sierpnia. Na niej zobaczymy i usłyszymy to, na co wszyscy czekają. – Pokażemy nowe zwiastuny i ujawnimy kilka nieznanych dotąd szczegółów – zaznaczają twórcy.

Żeby umilić oczekiwanie, zapraszamy na kilka screenów, które ostatnio powpadały do sieci:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

100 Shares
Share100
+1
Tweet