Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Demo Ghostrunner na PC. Cyberpunkowa gra do sprawdzenia

Jeśli lubicie klimaty cyberpunka i wartką akcję, możecie przez najbliższe dni sprawdzać demo Ghostrunner. 

Ghostrunner to hardcore’owa gra akcji w trybie FPP tworzona przez krakowskie studio One More Level. Tytuł został zapowiedziany na Gamescom 2029 i powstaje z myślą o PC, Xbox One i PlayStation 4. Premiera? Data jeszcze niesprecyzowana, ale deweloper planuje wydać swój tytuł do końca tego roku.

Posiadacze pecetów mogą już teraz zasmakować w Ghostrunner, pobierając demo ze Steam (link poniżej). Ale UWAGA – demo możemy ogrywać jedynie do 13 maja. Po tym terminie zostanie ono zablokowane.

Zanim sięgniecie po demo, zerknijcie jeszcze na świeżutki zwiastun tytułu!

Ludzka cywilizacja osiągnęła pełnię swoich możliwości. Architektura, nanotechnologia i cybernetyka nigdy nie stały na tak wysokim poziomie. Ludzie stali się niemal bogami. To jednak za mało by powstrzymać nadciągający kataklizm i ocalić świat. Teraz, kiedy zasobów jest niewiele, garstka ocalonych żyje w zbudowanej przed wieloma laty wieży. Struktura jej społeczności jest rozdarta przez przemoc, biedę i chaos. Status osoby zależy od wartości wszczepionych implantów. Określają one ich całe życie. Nic dziwnego, że w niektórych rodzi się bunt.

Jesteś cyber-wojownikiem, żywą bronią, jedyną osobą zdolną do walki w obu światach: rzeczywistym i w cyberprzestrzeni. Zagubiony i ścigany, wrzucony w środek konfliktu. Musisz użyć swej więzi z technologią, aby dotrzeć na szczyt wieży, gdzie czeka przyszłość ludzkości oraz odpowiedzi na pytania, których wszyscy boją się zadać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się