Demo Forspoken na PlayStation 5. Tylko czekać, aż udostępnią!

Forspoken
Newsy PC PS5

W sieci pojawiły się wiarygodne przecieki dotyczące wersji demo Forspoken na PlayStation 5. Wieści pochodzą z oficjalnego, japońskiego oddziału firmy.

Japoński oddział PlayStation opublikował przedwcześnie informacje na temat pojawienia się demonstracyjnej wersji Forspoken na PS5. Pojawiły sie one na Twitterze. Oczywiście wpis został szybko usunięty, lecz jak to zwykle bywa, w sieci nic nie ginie.

Demo Forspoken na PlayStation 5 oficjalnie już jutro?

Zgodnie z tweetem, prezentacja odbędzie się 9 grudnia, podczas której zaprezentowane zostanie demo i miejmy nadzieję ujawniona również data, kiedy będziemy mogli pobrać plik na nasze konsole PS5.

Czekamy zatem na potwierdzenie tych wieści. Pewnie wielu z Was chciałoby przekonać się osobiście, jak wygląda rozgrywka w oczekiwanej grze od studia Luminous Productions.

Przypominam, że opisywany tytuł to coś dla fanów RPG, otwartych światów i potężnych mocy. Gra nie będzie jednak typowym „erpegiem”, ponieważ znajdziemy w nim sporo elementów zręcznościowych i wartką akcję.

Data premiery Forspoken została wyznaczona na 24 stycznia 2023 roku. Zagramy na PlayStation 5 oraz komputerach PC.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie